8 septembre 2023 admin Aucun commentaire

Ancak aynı zamanda pozitiflik yüzdenizi de azaltacaksınız" dedi Humble.

Ancak aynı zamanda pozitiflik yüzdenizi de azaltacaksınız" dedi Humble.

“(Erişim) devletin sınırlarının çok ötesine geçiyor ve hatta uluslararası düzeyde. Benim için en çok göze çarpan şey… doğrudan Nashville Sağlık Hizmetleri Konseyi üyelerine kadar uzanan doğrudan etkiydi” dedi BlueCross BlueShield Tennessee CEO’su Bill Gracey. "İnsanlar burasının önemli sağlık hizmetleri konuşmalarının gerçekleştiği yer olduğunu biliyor."

Nashville, hastane operatörleri ve sağlık hizmetlerini iyileştirmeye yönelik girişimlerle çalışmak isteyen şirketler için bir destinasyondur.

Üç hastane devinin liderleri, Saint Thomas Sağlık ve Vanderbilt Üniversitesi Tıp Merkezi liderleriyle birlikte bu yılın başlarında "tak ve çalıştır" hastane teknolojisini savunan bir girişimde bir araya geldi; bu, entegre hastanelerin öneminin altını çizen bir hareket. teknoloji.

Dean, endüstri ile şehir arasındaki ilişkinin "Nashville’in başarısını desteklemeye" devam edeceğini, aynı zamanda "yeniliği teşvik etmeye ve dünyanın sağlık hizmetleri zihinleri için bir bağlantı noktası olmaya" devam edeceğini söyledi.

Ulusal düzeyde sağlık hizmetleri istihdamın büyümesine yöneliktir.

Yaşlanan nüfus, Amerikalıların üçüncü taraflardan tıbbi bakım alma şeklindeki değişiklikler ve federal reformlar sektörde çalışan insan sayısını artıracak.

2022 yılına kadar ülke genelinde her altı yeni işten biri sağlık hizmetlerinde olacak. Tennessee’de sağlık hizmetleri her 11 yeni işten birini oluşturacak.

Holly Fletcher’a 615-259-8287 numaralı telefondan veya Twitter @hollyfletcher üzerinden ulaşın.

Sayılara göre

  • Tennessee’deki 11 yeni işten 1’i 2022 yılına kadar sağlık hizmetlerinde olacak.
  • Büyük Nashville bölgesindeki temel sağlık sektörü 2014 yılında 5,8 milyar dolar ücret ödedi.
  • Sağlık meslekleri için ortalama ücret 66.950 dolardır.
  • Sağlık şirketleri 2014 yılında 34,7 milyon metrekarelik ofis alanını ve toplam ofis ve endüstriyel alanın yüzde 17,4’ünü işgal etti.
  • Nashville bölgesindeki sağlık sektörü 2014 yılında eyalet ve yerel vergilerden yaklaşık 1,5 milyar dolar sorumluydu.

Amanda Havard yaklaşık on yıl önce Vanderbilt Üniversitesi’nde üniversite okumak için Nashville’e taşındı ve orada kaldı. Şu anda, başkan ve CEO olan babası L. Cade Havard ile birlikte kurduğu Health ELT’de inovasyondan sorumlu başkan olarak görev yapıyor.

Şimdi teknolojiyi, kendisinin ve başkalarının da kabul ettiği gibi çok büyük olmasına rağmen yenilikten yoksun olan bir sağlık hizmeti köşesine getirmeye çalışıyor. Bunu, bekleseler de beklemeseler de Medicaid’in adananlarından oluşan bir ekiple yapıyor.

Havard, "Bu, Nashville’deki bir yapımcı hareketi… o odadaki hiç kimse Medicaid üzerinde çalışacaklarını düşünmüyordu, hatta muhtemelen bu konuda konuşulabileceklerini de düşünmüyorlardı" dedi. "Uzmanlıkları doğal olarak inovasyona uygun olan insanların gelip bunu geleneksel olarak inovasyondan yoksun olan bir alana uygulamalarını izlemek büyüleyiciydi. Benim için Nashville’in nedeni bu."

Medicaid, karmaşık sağlık sorunları olan kişilerin ihtiyaç duyduğu huzurevinde kalma ve evde veya toplum temelli bakım gibi uzun vadeli bakımın büyük kısmını karşılıyor. Medicare, 65 yaş ve üzeri kişiler için hastanede kaldıktan sonra bu tür hizmetlerin pencerelerini kapsar.

Tennessee’de hem Medicare hem de Medicaid almaya hak kazanan yaklaşık 140.000 kişi var.

Health ELT, kimin ne kadar bakım alacağını belirleme sürecini kolaylaştırmak ve basitleştirmek için mobil ve Web tabanlı bir uygulama tasarlıyor. Teknoloji, elektronik tıbbi kayıt arayüzünden çok bir sosyal ağ platformuna benziyor, dolayısıyla kullanımı kolay.

Havard, "İnsanların teknolojiyle düşüneceğini hayal ediyorum, her şeyi belgeleyeceğiz, bazı rakamları hesaplayacağız ve sonra kimsenin bu kadar bakıma ihtiyacı olmadığını söyleyeceğiz" dedi. "Yapmaya çalıştığım şey kesinlikle bu değil. Gerçekten sorumlu bir değerlendirme süreci yapmaya çalışıyorum, bu yüzden tüm bu yardıma ihtiyacınız varsa o zaman bunu alırsınız."

Teknoloji meraklısı tüketiciler tarafından kullanılan, teknoloji yüklü bir sağlık hizmetleri pazarına doğru hareket devam ediyor. Akıllı telefonlar günlük adımları takip ediyor ve uygulamalar insanların kaloriden kan şekerine kadar her şeyi izlemesine olanak tanıyor.

Teknolojiyi karmaşık sağlık sorunları olan insanlara ulaştırmaya çalışan ve en fazla harcamayı yapan birçok şirket ve ekip var.

Ancak Havard, Medicaid’in daha parlak bir ışığa ihtiyacı olduğunu düşünüyor.

Havard, "Teknoloji açısından bildiklerim. … Medicaid’i düşünmüyorlar çünkü bu konuda pek bir şey bildiklerini sanmıyorum" dedi. "Bir şeyleri retweetlemeye ve #WhatAboutMedicaid etiketini eklemeye neredeyse hazırım."

Bazı eyaletler, Uygun Fiyatlı Bakım Yasası’ndaki program parametrelerinin yeniden yapılandırılması kapsamında Medicaid’i çalışan yoksulları da kapsayacak şekilde genişletti. Tennessee bunu yapmadı çünkü eyalet Senatosu komitelerindeki yasa koyucular Tennessee’yi Sigorta Etme önerisini reddetti.

Tennessee’nin TennCare’i hamile kadınları, çocukları ve bazı engelli kişileri kapsamaktadır.

Havard, "Bunun göz ardı edilen bir nüfus olduğunu düşünüyorum. Yeniliklere odaklanarak bu kadar çok zaman ve enerji harcarken, sağlıklı olanı daha sağlıklı hale getirecek araçlar üretmeye devam etmemiz artık beni endişelendiriyor" dedi. "Araçlar yapmıyoruz veya en azından bu araçları uyarlamak veya bu araçlara erişimi tanımlamak için ilk etapta sorun yaşayan insanlar için ne yapmamız gerektiğini düşünmüyoruz. Kim her sabah uyanmıyor? sabah adımlarını sayıyor ve yeşil Smoothie’ler içiyor."

Programa daha fazla ilgi gösterilmesini, genişleme için bir savaş çığlığı olarak görmeyin. Havard ve ekibi, eyaletler genişlemeyi seçse de seçmese de, sağlık hizmetleri alanındaki kurum ve kuruluşların mevcut programlardaki insanlara dikkat etmesini ve hesap vermesini istiyor.

“Ne olursa olsun hizmet edeceğim. Havard, "Bu yolda ilerlemeye devam edeceğiz" dedi. “Ne olursa olsun, paranın daha iyi mali koruyucuları olmalıyız. Bunu belgelemene yardımcı olabilirim. Karar vermek, birinin ne kadar iyi durumda olduğunu veya olmadığını kanıtlamak için verileri kullanabilirim."

Holly Fletcher’a 615-259-8287 numaralı telefondan ve Twitter @hollyfletcher üzerinden ulaşın.

Wallace, "Çok fazla esnekliğimiz var" dedi.

Potansiyel getirinin ardındaki en önemli şey, şirketin Heritage Group yatırımcılarının sorunlarını çözme yeteneğidir.

Fonun yatırımcıları inovasyona ve verimliliğe ilgi duyan stratejik şirketlerdir. Yerel hastane operatörleri Community Health Systems ve LifePoint Health’in yanı sıra Nashville’de bir ofis açan Amedisys gibi sağlık hizmetleri liderleri, fonlara yatırım yapıyor ve komitelerde yer alacak yöneticileri ataıyor.

Wallace, genellikle kıdemli veya yönetici başkan yardımcısı düzeyindeki şirket temsilcilerinin, Heritage Group’a hangi ürün veya iş modellerinin öncelikli olduğu konusunda fikir verdiğini söyledi.

Önceki sınırlı ortaklarından biri hariç hepsini geri getirdi (bazılarının taahhütleri arttı) ve beş yeni yatırımcıyla sözleşme imzaladı. Wallace, yatırımcılardan bazılarının daha ilk fondan dönüş gelmeden bir sonraki tura geçmeyi taahhüt ettiğini söyledi.

Startup’ların maliyetleri nasıl azaltabileceğini ve tüketicilerle bağlantı kurmaya çalışırken ortaya çıkan sorunları nasıl çözebileceğini anlamak için şirketlerden büyük ilgi var. MDLIVE ve Sharecare gibi portföy şirketlerinin birçoğu hastalarla etkileşim kurmak için teknolojiyi kullanıyor.

Yeni fondan 15-20 yatırım yapılması bekleniyor. Zaten üç tane yapıldı: Aver, Iggbo ve sağlık profesyonellerinin bir proje için doğru teknolojiyi veya ürünleri bulmasına yardımcı olmak için sosyal ağ özelliklerini kullanan Nashville merkezli bir girişim olan Lucro Marketplace.

Holly Fletcher’a 615-259-8287 numaralı telefondan veya Twitter @hollyfletcher üzerinden ulaşın.

Arizona’nın daha az nüfuslu bölgelerinden bazıları en yüksek Kovid-19 vakası oranlarını görüyor.

Salgının yayılmasını takip eden Arizona Üniversitesi Mel ve Enid Zuckerman Halk Sağlığı Koleji’nden doçent Joe Gerald’a göre Gila, Graham, Greenlee ve Coconino gibi kırsal ilçeler yeni vaka oranları açısından eyalet çapındaki canlanmaya öncülük ediyor. aylardır Arizona’da.

Yaz aylarında zorluk yaşayan Navajo ve Yuma gibi ilçelerin ikinci dalgalanmada eyalet çapında en kötüler arasında yer aldığını, Maricopa ve Pima ilçelerinin ise bu sefer biraz daha iyi durumda olduğunu söyledi.

Gerald, "Hepsini bir araya getirdiğinizde bu eyalet ortalamasını elde edersiniz, ancak bu ortalama, mücadele eden yerleri ve başarılı olan yerleri gizler" dedi.

"Bu, Arizona’yı bir bütün olarak tanımlamaya çalışan her türlü mesajı karmaşık hale getiriyor çünkü çok farklı topluluklarımız var."

Graham County vakaları Temmuz ayından bu yana %377 arttı

Temmuz ayı sonlarında Arizona’daki Kovid-19 vakaları 150.000’i aşarken, güneydoğu Arizona’daki Graham County’de yalnızca 314 vaka vardı ve hastaneye kaldırılan hastaların sayısı maksimum altıydı.

Bu hafta ilçedeki vaka sayısı %377’lik bir artışla 1.500’ün üzerindeydi. Arizona’da Kovid-19’un yaz aylarında zirve yaptığı Temmuz ayı sonlarında beşte olan ölüm sayısı şu anda 31’e çıktı.

Eastern Arizona Courier’in 2 Kasım’da bildirdiğine göre , Graham County kasabası Pima’daki tüm çalışanlar geçen hafta COVID-19 nedeniyle karantinaya alındı, bunun sonucunda belediye binası kapatıldı ve Belediye Meclisi toplantısı iptal edildi.

Sanders, hastanenin yerel olarak tedavi edilemeyen hastaları yerleştirmek için son zamanlarda haftalık olarak Arizona eyaleti acil yardım hattını kullandığını söyledi.

Sanders, "Pozitif vakaların yüzdesi, yaptığımız testlerin sayısı ve acil servise yapılan ziyaretlerin sayısı son üç veya dört hafta içinde arttı. Yani şu anda gördüğümüz şeyler aslında iki hafta öncesine kadar olan maruziyetlerden kaynaklanıyor." söz konusu. "Birkaç hafta sonra nasıl olacağını kim bilebilir?"

Graham County’nin sayıları eyaletin geri kalanıyla karşılaştırıldığında azdır. Nüfusunun tamamı yaklaşık 38.000 ve pozitif testlerin yüzdesi geçen hafta %25 ile yüksek seyrederken, bu istatistik devlete elektronik olarak bildirilen yalnızca 78 teste dayanıyor.

"Yüzde pozitifliğin test kapasitesi ve coşkusuyla büyük ilgisi var, bu nedenle kırsal alanlar test eksikliğinden muzdarip olabilir – bunun nedeni kolay test olmaması veya kırsal kesimdeki insanların eskisi kadar test istememesi olabilir." Arizona Halk Sağlığı Derneği’nin genel müdürü Will Humble, "Biz şehirli ve banliyö insanlarıyız" dedi.

Humble, sıcak noktaları ölçmek için 100.000 başına vaka oranlarına ve yüzde pozitifliğe birlikte bakmanın önemli olduğunu söyledi. Graham County’nin pozitiflik yüzdesi, ortak referans seviyesi olan %5’in oldukça üzerindedir.

"Başkan, daha fazla test yaptığımız için daha fazla vaka bulduğumuzu söyleyip duruyordu. Bu doğru. Eğer https://maasalong-official.top/tr/ daha fazla test yaparsanız, daha fazla vaka bulacaksınız. Ama aynı zamanda yüzdenizi de düşüreceksiniz. pozitiflik," dedi Humble.

"Ne kadar çok insanı test ederseniz o kadar iyi çünkü onları buluyorsunuz ve pozitiflik yüzdenizi düşürüyorsunuz. Ancak Graham County veya Gila County gibi yüksek vaka oranına ve yüksek pozitifliğe sahip bir vakanız olduğunda, bu Bu, yalnızca pozitiflik yüzdesinin yüksek olduğunu bildiğiniz için yeterince test yapmadığınız anlamına gelmiyor, aynı zamanda çok sayıda vaka da bulduğunuz anlamına geliyor.

"Bu, toplumda çok fazla yayılımın olduğu ve muhtemelen yakalayamadığınız çok sayıda asemptomatik veya hafif semptomatik yayılımın olduğu anlamına geliyor. …Pozitif yüzdeliğiniz, vaka sayımınızı ve vaka oranınızı bir bağlama oturtmanıza yardımcı olur."

Diğer kırsal ilçeler de sıcak noktalardır

Yuma ve Navajo ilçeleri, salgının başlangıcından bu yana vaka oranları açısından liderliği sürdürüyor, bunu yazın zirve yaptığı dönemde olduğu gibi Santa Cruz ve Apache ilçeleri takip ediyor.

Çarşamba itibarıyla 100.000 kişi başına düşen vaka sayısı açısından Apache County’nin arkasında, 100.000 kişi başına 4.098 vakayla Coconino County vardı; 100.000 kişi başına 4.068 vakanın görüldüğü Gila İlçesi; Eyalet verilerine göre 100.000 kişi başına 3.984 vakayla Graham County ve Maricopa ve Pima ilçelerindeki oranlardan daha yüksek.

Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri’nin COVID Veri Takip Cihazı Salı günü yaptığı açıklamada , salgının başlangıcından bu yana ulusal ortalama vaka oranının 100.000 kişi başına 3.033 vaka olduğunu söyledi.

Gerald, daha güncel rakamlara gelince, bazı kırsal bölgelerdeki vaka oranlarının eyalet ortalamasından %50 ila %100 daha yüksek olduğunu söyledi. Pima ilçesinde eyalet çapındaki ilçelerdeki mevcut durumu anlamak onun için zor olduğundan, değişiklikleri neyin tetiklediğinden emin değil.

Gila İlçesi halk sağlığı müdür yardımcısı Josh Beck, Haziran ortasından sonuna kadar zirveden indikten sonra ilçede birkaç hafta boyunca haftada ortalama sadece dört veya beş yeni vaka görüldüğünü söyledi.

Contents