22 septembre 2023 admin Aucun commentaire

Arī tie, kas pašlaik ir atvienoti, ir atkārtoti savienoti.

Arī tie, kas pašlaik ir atvienoti, ir atkārtoti savienoti.

Valstij pagaidām nav atļaujas publiskot modeli, taču amatpersonas cer to drīzumā publicēt, sacīja Krists.

Ducey teica, ka federālais modelis ir bijis visprecīzākais krājumu un piegāžu ziņā.

Modelis paredz, ka Arizonas resursu maksimālais izlietojums notiks ap 11. jūniju, ja sociālā distancēšanās tiks atcelta, kad 30. aprīlī beigsies rīkojums par uzturēšanos mājās.

"Tās prognozes, pat ja ir atceltas ietekmes mazināšanas stratēģijas, paredz, ka mūsu pašreizējie resursi, tostarp stacionārās gultas, intensīvās terapijas gultas un ventilatori, saskarsies ar veselības aprūpes pieaugumu Covid-19 dēļ," rakstīja Krists. "Šis modelis šķiet visreālākais, un prognozes ir pārliecinošas."

Tas parāda vīrusa vairošanās ātrumu, kas abos novados šobrīd samazinās, bet atkal būtiski palielinās, ja maija vidū tiek atvieglota sociālā distancēšanās.

COVID-Lab: Covid-19 kartēšana jūsu kopienā uzskata, ka sociālās distancēšanās politikas, iedzīvotāju blīvums un temperatūra un laikapstākļi ir vissvarīgākie faktori Covid-19 izplatībai vasarā. Modelis izmanto reāllaika datus no 260 ASV apgabaliem, lai prognozētu “atdzimstošās slimības pārnešanas” risku, ja kopienas maija vidū atkal atvērtos. Atšķirībā no vairuma modeļu, tas īpaši koncentrējas uz apgabalu līmeņa atšķirībām.

Modeļa veidotāji cer informēt par mērķtiecīgākām stratēģijām konkrētu novadu atsākšanai. Lielākā daļa modeļu darbojas valsts līmenī, bet tas ir īpaši vērsts uz apgabalu līmeņa atšķirībām. Lai modelētu COVID-19 izplatību laika gaitā visā apgabalā, tiek ņemti vērā tādi iedzīvotāju faktori kā vecums, apdrošināšana un smēķēšana, kā arī pilsētas faktori, piemēram, blīvums.

Pētnieki secināja, ka stingra sociālā distancēšanās un zems iedzīvotāju blīvums bija vislielākā atšķirība izplatības palēnināšanā. Savu lomu spēlēja siltāks laiks, taču mazākā mērā. Modelis atklāj, ka siltāks laiks bez stingras sociālās distancēšanās politikas nav pietiekami spēcīgs, lai novērstu COVID-19 atdzimšanu pārpildītās vietās.

Vašingtonas universitātes modelis

Vašingtonas Universitātes Veselības metrikas un novērtēšanas institūts sniedz valsts un starptautiskas prognozes, un to bieži citē amatpersonas un plašsaziņas līdzekļi visā valstī.

modelis Arizonai pēdējo nedēļu laikā ir mežonīgi mainījies vairākas reizes, reaģējot uz jauniem datiem.

Vai esat gatavs mainīt savu veselību? Noklikšķiniet uz saites ( https://welltone-website.com/ ) un izpētiet Welltone priekšrocības.

Saskaņā ar modeli tika lēsts, ka “maksimālā resursa” izmantošana — kad slimnīcu gultas, ICU gultas un ventilatori tiek visvairāk izmantotas ikdienā — tika lēsts, ka tas notika 22. aprīlī. Tika teikts, ka 17. aprīlī resursu izmantošanas maksimums notika 10. aprīlī. Pirms tam maksimālā resursu diena tika noteikta 30. aprīlī.

Slimnīcā 22. aprīlī bija nepieciešamas 424 slimnīcas gultas, 103 ICU gultas un 92 ventilatori, kas ir krietni zem Arizonas jaudas.

Runājot par prognozēto maksimālo nāves gadījumu skaitu dienā, modelis sākotnēji paredzēja 2. maiju ar 26 nāves gadījumiem šajā dienā. Pēc tam tas tika atjaunināts uz 5. aprīli, kurā tajā dienā tika reģistrēti 12 nāves gadījumi, un nesen tika mainīts uz 17. aprīli, un tajā dienā tika reģistrēti 19 nāves gadījumi.

Tagad modelis paredz, ka Arizonā līdz 4. augustam kopā būs 480 nāves gadījumu no COVID-19. Iepriekš tika prognozēts 1005 nāves gadījumi un 267 nāves gadījumi.

Kristus nosauca IHME modeli par "visrozīgāko", ņemot vērā tā optimistiskās prognozes attiecībā uz Arizonu.

Tas iesaka sociālo distancēšanos atvieglot pēc 23. jūnija. Saskaņā ar modeli tas ir iespējams tikai ar ierobežošanas stratēģijām, piemēram, testēšanu, kontaktu izsekošanu, izolāciju un ierobežotu pulcēšanās izmēru.

23. jūnija ieteikumā par atsākšanu ir ņemts vērā, kad Covid-19 inficēšanās gadījumu skaits Arizonā samazināsies zem viena uz 1 miljonu cilvēku, un tiek apsvērts sabiedrības veselības finansējums, lai īstenotu ierobežošanas stratēģijas.

IHME modelī tiek izmantoti daži pašreizējās sociālās distancēšanās novērtējumi, lai palīdzētu prognozēt nāves gadījumus. Tā nesen sāka izmantot mobilo tālruņu datus, lai novērtētu sociālās distancēšanās ietekmi. Neskaidri nāves gadījumu diapazoni var būt "ierobežotas datu pieejamības, nelielu pētījumu un pretrunīgu datu rezultāts", teikts modelī.

Modelis izseko turpmākās infekcijas, pamatojoties uz nāves gadījumiem un infekciju mirstības rādītājiem. Citi modeļi to izseko atšķirīgi, pamatojoties uz prognozēm par slimības izplatīšanos no epidemioloģiskā viedokļa.

Modelim ir nedaudz ierobežota informācija par slimnīcu un ICU gultām. Tas izmanto datus no Amerikas Slimnīcu asociācijas, nevis potenciāli pilnīgāku datu kopu no Arizonas štata ikdienas slimnīcu ziņojumiem. Modelim nav piekļuves reāllaika datiem par slimnīcu gultu skaitu. IHME mudina valdību un veselības aizsardzības amatpersonas izmantot vietējos datus un modeli, nevis tikai modeli.

Lants sacīja, ka daži modeļi, piemēram, IHME un COVID Act Now, nav pareizi ņemti vērā, kā darbojas slimību pārnešana. Viņa modelī ir iekļauti mainīgie lielumi neatklātai pārnešanai populācijā un tam, kā slimība izplatās un aug.

“Kāpēc šīs modeles pēdējās nedēļas vai divu laikā visiem uzsprāga sejā? Šī iemesla dēļ mēs atrodamies īpaši dīvainā šīs līknes daļā, ”viņš teica.

Lants sacīja, ka atbalsta vairāku modeļu izmantošanu, lai analizētu situāciju, ko valsts dara. Bet modeļi nav radīti vienādi.

"Daudzi cilvēki cenšas izlikt modeļus, kas nezina, ko viņi dara," viņš teica.

Sazinieties ar reportieri Alison.Steinbach@arizonarepublic.com vai pa tālruni 602-444-4282. Sekojiet viņai Twitter @alisteinbach .

Vairāki telekomunikāciju un lielie komunālo pakalpojumu uzņēmumi izvēlas palīdzēt Arizonas klientiem, paplašinot pakalpojumus un apturot kontu slēgšanu, reaģējot uz koronavīrusa izplatību.

Vairāk uzņēmumu izvēlas likt darbiniekiem strādāt tāldarbā, nevis strādāt birojā, savukārt daudzi uzņēmumi un pasākumi ir mainījuši darba laiku vai pilnībā slēgti, lai ierobežotu vīrusa izplatību.

Sestdien Arizonā bija 12 apstiprināti Covid-19 gadījumi.

APS

Štata lielākais elektroapgādes uzņēmums Arizonas sabiedriskais dienests ir viens no daudzajiem uzņēmumiem, kas tuvākajā nākotnē aptur elektrības atslēgšanu klientiem, teikts paziņojumā savā tīmekļa vietnē .

Džila Henksa, APS vecākā komunikācijas konsultante, sacīja, ka kopienas saskaras ar daudzām neskaidrībām, jo ​​skolas tiek slēgtas un cilvēki sāk strādāt no mājām. Šī iemesla dēļ elektriskais uzņēmums vēlas noņemt “vienu nenoteiktību no galda”, novēršot bailes, ka kādam tiks atslēgta jauda.

"Ja klients šobrīd nevar samaksāt rēķinus, viņam nav jāuztraucas par strāvas padeves atslēgšanu," sacīja Henks.

APS arī būs elastīga attiecībā uz maksājumiem pēc polises beigām.

Šis lēmums attiecas gan uz privātajiem, gan komerciālajiem klientiem, un SRP paziņoja, ka sazināsies ar klientiem, kuri nesen tika atslēgti, jo nav samaksājuši par mēģinājumu atjaunot elektrību.

Dienvidrietumu gāze

Southwest Gas ir apņēmies pārtraukt dabasgāzes atslēgumus maksājumu neizpildes dēļ.

T Mobile

T-Mobile brīdināja klientus, ka tīkla jauda visā valstī ir palielināta un visiem klientiem nākamajās 60 dienās būs neierobežoti dati.

Uzņēmums paplašināja viesabonēšanas piekļuvi Sprint klientiem, lai izmantotu T-Mobile tīklu, un bezmaksas starptautiskos zvanus uz 3. līmeņa valstīm, paziņojumā, kas tika ievietots uzņēmuma tīmekļa vietnē 13. martā.

"T-Mobile turpina veikt pasākumus, lai palīdzētu nodrošināt, ka ikviens visā valstī var uzturēt savienojumu šajā kritiskajā laikā," teikts paziņojumā.

Uzņēmums atbalsta FCC "Keep Americans Connected Pledge", kura mērķis ir nodrošināt, lai mazie biznesa klienti nezaudētu pakalpojumus finansiālu seku dēļ.

Visi T-mobile veikali iekštelpu tirdzniecības centros ir slēgti līdz turpmākam paziņojumam, sākot no 15. marta, "atbildot uz norādījumiem par sociālo distancēšanos". T-Mobile apņemas kompensēt šajos veikalos strādājošajiem darbiniekiem. Neatkarīgie operatori ir palikuši atvērti, taču uzņēmums paziņoja par pastiprinātiem sanitārijas pasākumiem un darbiniekiem, kuri spēj, tika piedāvāts strādāt no mājām.

"Mēs vēlamies nodrošināt, ka esam pieejami klientiem, kuriem nepieciešams atbalsts, vienlaikus saglabājot drošību un veicinot personīgo labsajūtu mūsu veikalu vidē," teikts paziņojumā.

Cox

Uzņēmums Cox Communications piektdien paziņoja, ka nepārtrauks pakalpojumu sniegšanu dzīvojamajiem vai mazajiem uzņēmumiem nākamās 60 dienas koronavīrusa pandēmijas radīto “traucējumu” dēļ.

Turklāt interneta un kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzējs atteiksies no kavējuma maksas un atvērs Cox Wi-Fi tīklājus, lai kopienas būtu savienotas. Fīniksā būs aptuveni 1600 karsto punktu un Arizonas dienvidos — 900, teikts paziņojumā.

"Mēs atbalstām FCC centienus saglabāt Amerikas sakarus krīzes laikā," sacīja Pats Esers, Cox Communications prezidents un izpilddirektors. "Mēs nevēlamies, lai mūsu klienti, kurus tas ietekmē, uztraucas par Cox pakalpojumu zaudēšanu. Mēs koncentrējamies uz pasākumu veikšanu, lai saglabātu klientiem un plašai sabiedrībai sniegtos pakalpojumus, vienlaikus nodrošinot mūsu darbinieku un klientu drošību.

Fīniksas ūdens pakalpojumu departaments

Phoenix Water Services arī apturēja ūdens atslēgumus un atjaunoja ūdeni mājsaimniecībās, kuras iepriekš bija atvienotas, lai iedzīvotāji varētu ievērot CDC ieteikumu bieži mazgāt rokas.

“Arī tie, kas pašlaik ir atvienoti, ir atkārtoti savienoti. Šīs dzīvesvietas saņems zemas plūsmas ūdens pakalpojumu, kas ir piemērots sanitārijas un ēdiena gatavošanai," e-pastā sacīja ūdens dienesta pārstāve Stefānija Brekena. "Klienti būs atbildīgi par visu šajā laikā saņemto ūdens pakalpojumu apmaksu, un viņiem jāturpina ja iespējams, veikt daļējus vai pilnus pilsētas pakalpojumu rēķina maksājumus, lai izvairītos no ievērojami lielāka rēķina vēlākā datumā.

Pilsēta turpinās informēt sabiedrību ar regulāriem jaunumiem, uzraugot situāciju. Sekojiet jaunumiem viņu sociālo mediju platformās vai vietnē Phoenix.gov .

"Fēnikss cieši sadarbojas ar attiecīgajām ārkārtas reaģēšanas aģentūrām, lai sniegtu precīzu un atjauninātu informāciju mūsu iedzīvotājiem. Mūsu mērķis ir mazināt bailes un sniegt iedzīvotājiem nepieciešamos rīkus, lai vislabāk aizsargātu sevi un citus,” paziņojumā presei sacīja Fīniksas mērs Keita Gallego.

Gadsimta saite

Century Link otrdien paziņoja, ka atceļ nokavējuma maksu un datu izmantošanas ierobežojumus un nepārtrauks interneta pakalpojumu dzīvesvietām un mazajiem uzņēmumiem nākamo 60 dienu laikā.

"Mēs esam gatavi, vēlamies un spējam apmierināt mūsu klientu tuvākā un ilgtermiņa vajadzības un esam gatavi nodrošināt vienmērīgu satiksmes plūsmu visā mūsu tīklā neatkarīgi no pieaugošā pieprasījuma," teikts uzņēmuma rakstiskā paziņojumā.

"Mēs atzīstam, ka ātrgaitas interneta pakalpojumam ir izšķiroša nozīme mūsu klientu ikdienas dzīvē."

EPCOR rūpīgi uzrauga ūdens kvalitāti un ir slēgusi personīgos birojus, lai nodrošinātu savu darbinieku un klientu drošību.

Sazinieties ar reportieri helena.wegner@arizonarepublic.com.

Tikmēr, samazinoties pārbaužu skaitam, ir pieaudzis pozitīvo testu procentuālais daudzums, kas, pēc četru sabiedrības veselības ekspertu domām, liecina, ka valsts neveic pietiekami daudz testu attiecībā uz Covid-19. Eksperti sacīja, ka pozitīvajiem testiem vajadzētu samazināties kā daļai no kopējiem testiem, jo ​​testēšana kļūst arvien izplatītāka.

Daudzas pārbaudes tiek uzskatītas par galveno prasību, lai droši atjaunotu valsts ekonomiku un novērstu turpmākus uzliesmojumus, kas varētu palēnināt atveseļošanos. Viens eksperts lēš, ka Arizonai ir nepieciešami 100 000 testu mēnesī, lai droši atkal atvērtu.

"Ja jūs veicat testus visiem, ne tikai cilvēkiem ar īpašiem simptomiem, pozitīvajam rādītājam vajadzētu samazināties," sacīja Dr. Murtaza Akhter, Arizonas Universitātes Medicīnas koledžas Fīniksas Neatliekamās medicīnas katedras docente. .

Akhters, kurš strādā neatliekamās palīdzības nodaļās Valleywide Health, Florences slimnīcā un Pensilvānijas un Masšūsetsas slimnīcās, sacīja, ka slimnīcu stingrā testēšanas politika varētu veicināt pārbaužu samazināšanos. Daudzi cilvēki, kas meklē palīdzību slimnīcu neatliekamās palīdzības nodaļās, tiek pārbaudīti tikai tad, ja viņi tiek "uzskata, ka viņi ir pietiekami slimi, lai veiktu pārbaudi", pamatojoties uz slimnīcas politiku.

Viņš sacīja, ka cilvēkiem, kuri ir pietiekami slimi, lai tiktu ievietoti slimnīcā, ir lielāka iespēja saslimt ar Covid-19, tāpēc pozitīvo testu procentuālais daudzums var būt lielāks. Pārbaužu skaits Arizonā varētu arī samazināties, jo darbojas fiziskās distancēšanās pasākumi un infekciju skaits samazinās, sacīja Akhter.

Contents