26 septembre 2023 admin Aucun commentaire

Svetainė: https://www.carespot.com/locations/california/palm-springs/

Svetainė: https://www.carespot.com/locations/california/palm-springs/

Indijos kanjono dr., Palm Springsas

 • Stonewall medicinos centras, 68555 Ramon Rd., Cathedral City
 • Telefono numeris: (855) 436-1234
 • Svetainė: https://www.borregohealth.org/covid-19-testing
 • Desert Oasis Healthcare*

  • Galimi susitikimai: susitikimai galimi tik nariams
  • Bandymo rezultatų apsisukimo laikas: 3 dienos
  • Adresas: 275 N. El Cielo, Palm Springsas ir 81880 Dr. Carreon Blvd., Indio
  • Telefono numeris: (760) 969-6555
  • Svetainė: https://www.mydohc.com/patient-resources/covid-19/

  Medpost skubi priežiūra – dykumų priežiūros tinklas

  • Galimi susitikimai: Galimi susitikimai
  • Pasukite laiką bandymų rezultatams: Desert Care Network atstovas Toddas Burke’as teigė, kad tinklas neturėjo vidutinio dienų skaičiaus, per kurį turi būti pranešta apie bandymų rezultatus. 75 metų Vicki Zeigler iš Palm Desert sakė, kad prireikė 14 dienų, kol ji ir jos vyras gavo testo rezultatus, kai buvo atlikti tyrimai Palm Desert Medpost vietoje.
  • Adresas:
   • 44419 Town Center Way, Palm Desert
   • 78965 Highway 111, La Quinta
   • 82151 Avenue 42, Indio
  • Telefono numeris:
   • Palmių dykuma: (760) 237-0858
   • La Quinta: (760) 565-0359
   • Indio: (442) 204-0706
  • Svetainė: https://www.carespot.com/locations/california/palm-springs/

  Rite-Aid – įvairios vietos

  KOREKCIJA: istorija buvo atnaujinta, kad būtų patikslinta paskyrimo informacija ir bandymų rezultatų laikas „Desert Oasis Healthcare“.

  Desert Sun reporterė Nicole Hayden pasakoja apie sveikatą Koačelos slėnyje. Su ja galite susisiekti adresu Nicole.Hayden@desertsun.com arba (760) 778-4623. Sekite ją Twitter @Nicole_A_Hayden.

  Kiti bandymai La Paso apygardoje buvo baigti ir laukiami, rašoma pranešime spaudai. Reaguodamas į naują koronaviruso pandemiją, apskritis kovo 18 d. paskelbė ekstremalią situaciją, teigiama pranešime spaudai.

  Mohave apygarda trečiadienį taip pat pranešė apie savo pirmąjį nustatytą atvejį, o tai reiškia, kad abi apskritys pradės riboti verslą dėl gubernatoriaus Dougo Ducey vykdomojo įsakymo.

  Be to, Marikopos apygarda pranešė, kad dabar yra du atvejai jaunesniems nei 18 metų žmonėms.

  Nuo antradienio ryto valstijos atnaujinto skaičiaus nustatytų atvejų padaugėjo 23 proc. Procentinis padidėjimas trečiadienį buvo mažesnis nei pirmadienį ir antradienį.

  Žinomos mažiausiai 6 mirtys

  Antradienį valstijos rytiniame numerių duomenimis buvo nustatyti mažiausiai 326 atvejai ir penki žinomi mirties atvejai. Valstijos duomenų bazėje dabar atsispindi šeštoji mirtis, apie kurią vėlai antradienį paskelbė Coconino apygarda.

  Apygardos atstovas spaudai Matthew Rudig atsisakė nurodyti asmens amžių ar lytį. Jis teigė, kad apskritis šiuo metu renka ir atnaujina neseniai nustatytų koronaviruso atvejų skaičių ir iš karto nežinojo naujo apskrities skaičiaus.

  Atrodo, kad neseniai apskrityje nustatyti atvejai, įskaitant antrąją naują su koronavirusu susijusią mirtį, vėlyvą trečiadienio popietę valstijos internetiniuose duomenyse neatsispindėjo.

  Gydytojo testas teigiamas

  Phoenix vaikų ligoninės gydytojo COVID-19 testas buvo teigiamas, trečiadienio rytą pranešė ligoninė. Gydytojas dirbo vienoje iš ligoninės ambulatorinių klinikų. Jie penktadienį gydė vieną pacientą, o praėjusią savaitę kitų pacientų asmeniškai neapžiūrėjo, pranešė ligoninė. Penktadienį dirbdami jie neturėjo simptomų ir laikėsi geriausios infekcijų kontrolės praktikos.

  Prisijunkite prie daugybės kitų, kurie pagerino savo gyvenimą su Welltone – apsilankykite https://welltone-website.com/lt/ .

  „Remiantis CDC, Marikopos apygardos sveikatos departamento nurodymais ir mūsų klinikoje taikomomis atsargumo priemonėmis, poveikis mažai tikėtinas“, – sakoma ligoninės pranešime.

  Vis dėlto ligoninė apie tai pranešė šeimai ir personalo nariams, kurie bendravo su gydytoju.

  Penktadienio vakarą nedirbant, gydytojai pradėjo rodyti simptomus, o testas buvo teigiamas. Gydytoja dabar izoliuojasi ir sveiksta namuose. Manoma, kad jie buvo paveikti viruso bendruomenės aplinkoje, pranešė ligoninė.

  Ligoninės teigimu, jokiems kitiems gydytojams ar personalo nariams simptomų nepasireiškė.

  „Mes ir toliau stengsimės apsaugoti pacientų sveikatą, pažaboti viruso plitimą ir padėti mūsų gydytojams, teikiantiems geriausią įmanomą pagalbą pačiomis sudėtingiausiomis aplinkybėmis“, – nurodė ligoninė.

  Tikėtina, kad skaičiai yra didesni nei oficialūs

  Tikėtina, kad atvejų skaičius yra daug didesnis, nei rodo oficialūs skaičiai. Žmonės pranešė, kad sunku pasitikrinti, nes sveikatos priežiūros specialistai susiduria su painiava dėl to, kam atlikti tyrimą, ir dėl medžiagų trūkumo.

  Valstybinio sveikatos departamento viešai paskelbti skaičiai pateikia tik teigiamus privačių laboratorijų tyrimų rezultatus, o ne bendrą patikrintų žmonių skaičių, todėl internetiniai duomenys yra neišsamūs.

  Atrodo, kad privačių laboratorijų įtraukimas į bandymus padeda valstybei nustatyti atvejus, nes dauguma pranešimų apie teigiamus atvejus gaunami iš privačių laboratorijų. Iš 401 nustatyto atvejo, apie kurį pranešta trečiadienio rytą, 357 buvo pranešta privačiose laboratorijose, o 44 – iš valstybinės laboratorijos.

  Antradienį buvo pranešta apie atvejus keliose srityse, apie kurias anksčiau nebuvo pranešta viešai. Gila upės indėnų bendruomenė paskelbė apie du teigiamus COVID-19 atvejus iš pacientų, kurie antradienį lankėsi Gila upės sveikatos priežiūros įstaigoje. Arizonos valstijos universitetas teigė, kad jame yra 15 studentų, kurių testas buvo teigiamas, o trijų Arizonos universiteto bendruomenės narių testai buvo teigiami.

  Skaičiai didėja keliose apskrityse

  Remiantis valstijos sveikatos departamento tinklalapio duomenimis, dauguma Arizonos nustatytų atvejų buvo Marikopos apygardoje, iš viso 251 trečiadienį.

  Marikopos apygardos visuomenės sveikatos departamentas pateikia papildomos informacijos apie savo atvejus, įskaitant:

  • Dauguma nustatytų atvejų yra vyrai, 55%.
  • Šiuo metu nustatyti du atvejai jaunesniems nei 18 metų asmenims.
  • Didžiausia amžiaus grupė nustatytais atvejais yra nuo 18 iki 39 metų amžiaus – 38 proc.
  • 40–59 metų amžiaus žmonės sudaro 33 proc. atvejų, o vyresni nei 60 metų – 28 proc.
  • Iš 251 atvejo 35, arba 14%, yra hospitalizuoti.
  • Trylika yra reanimacijos skyriuje.
  • Trys mirė.

  Kartais apskritys praneša apie papildomus atvejus anksčiau nei jie pasirodys bendruose valstijos skaičiuose.

  Remiantis trečiadienį atnaujintais valstijos duomenimis, Pimos apygarda nustatė 49 atvejus, Navajo apygarda – 37, Pinalo apygarda – 23, o Kokono apygarda – 23. Apache apygardoje buvo septyni atvejai, o Yavapai apygardoje – keturi atvejai. Yuma County valstijos tinklalapyje buvo trys atvejai, o apskrities svetainėje rašoma, kad dabar yra keturi atvejai. Greimo apygarda turėjo du. Kochise ir Santa Cruz apskrityse buvo po vieną atvejį, įtrauktą į trečiadienio valstijos duomenų atnaujinimą, tačiau kiekviena pranešė apie dar vieną atvejį.

  Kočizės apygarda vėlų trečiadienio rytą patvirtino antrą atvejį. Apskrities pranešime spaudai teigiama, kad apskrities sveikatos departamentas trečiadienio rytą gavo pranešimą apie teigiamą testą, kuris buvo patvirtintas kovo 20 d.

  Asmuo yra suaugusi moteris, ką tik grįžusi iš užsienio kelionių, pranešė apskritis. Ji izoliuojasi ir sveiksta namuose. Tyrimas dėl jos kontaktų baigtas ir grėsmės bendruomenei nėra, pranešė apskritis. Kitas teigiamas Cochise apygardos atvejis taip pat buvo susijęs su kelionėmis.

  „Svarbu pažymėti, kad abu patvirtinti atvejai yra susiję su vietinėmis ir užsienio kelionėmis, tačiau nė vienas atvejis nėra susijęs“, – raštu sakė apskrities sveikatos direktorė Carrie Langley. „Norime priminti visuomenei, kad jie turėtų laikytis dabartinių CDC kelionių patarimų. Kiekvienas, neseniai grįžęs iš kelionės, turėtų laikytis 14 dienų karantino, stebėti simptomus ir socialinį atstumą.

  Santa Kruso apygarda taip pat pranešė, kad turi antrą atvejį, tačiau daugiau informacijos nepateikė.

  Atnaujintame apskrities tinklalapyje teigiama, kad gautas pranešimas apie antrą teigiamą atvejį, todėl bendras atvejų skaičius padidėjo iki dviejų.

  Iki trečiadienio vakaro Greenlee ir Gila apskrityse atvejų nebuvo nustatyta.

  Mohave apygarda paskelbė apie savo pirmąjį nustatytą teigiamą atvejį Havasu ežero miesto rajone, antradienį paskelbė apskritis. Valstybiniai numeriai šiuo metu neatspindi atvejo.

  Šis pranešimas taip pat reiškia, kad apygarda laikysis gubernatoriaus Dougo Ducey įsakymo dėl riboto aptarnavimo restoranuose ir uždaryti barus, sporto sales ir teatrus. Trečiadienį apskrities pranešime spaudai šioms įmonėms nurodoma nedelsiant uždaryti visuomenę arba, restoranų atveju, apriboti savo paslaugas tik paėmimo, pristatymo ir pervežimo paslaugomis.

  Asmuo yra pilnametis, neguldytas į ligoninę ir sveiksta namuose, pranešė apskritis. Mohave apygardos visuomenės sveikatos departamentas teigė, kad negali būti tikslesnio asmens lyties ar amžiaus.

  Bus apklausiami artimi asmens kontaktai, o apskritis rekomenduoja kiekvienam asmeniui stebėti simptomus ir laikytis karantino 14 dienų.

  „Kadangi naujų atvejų kasdien daugėja visoje šalyje ir visoje Arizonoje, nenuostabu, kad čia, Mohave apygardoje, matome pirmąjį atvejį“, – sakė apygardos sveikatos departamento direktorė Denise Burley.

  Vėliau trečiadienį per spaudos konferenciją Mohave apygardos pareigūnai sakė, kad apskrityje yra du patvirtinti koronaviruso atvejai, tačiau, remdamiesi „tų asmenų teisėmis į privatumą“, nepasidalijo asmenų amžiumi ir ar jie turėjo susirūpinimą dėl sveikatos. .

  Burley apskaičiavo, kad apskrityje vis dar laukiama nuo 70 iki 100 tyrimų rezultatų.

  Trečiadienio vakarą Navajo Nation paskelbė, kad COVID-19 atvejų skaičius pasiekė 69, ty 20 atvejų daugiau nei antradienį.

  Pasak Navajo tautos prezidento ir viceprezidento biuro, nėra patvirtintų mirčių nuo COVID-19 navajų tautoje.

  43 atvejai yra Navajo apygardoje, aštuoni Apache apygardoje, šeši Arizonos Coconino apygardoje ir keturi McKinley apygardoje, septyni San Chuano apygardoje ir vienas Cibolos apygardoje Naujojoje Meksikoje.

  „Deja, skaičiai ir toliau augs, kol visi pradės laikytis įsakymo „Likti namuose“, – pranešime spaudai sakė Navajo Nation prezidentas Jonathanas Nezas. „Turime izoliuoti save, kad izoliuotume virusą. Darykime tai dėl savo vyresniųjų, savo vaikų ir didelės rizikos asmenų.

  Navajo tautos prezidento Jonathano Nezo įsakymas „likti namuose“ tebegalioja. Tam reikia, kad Navajo tautos gyventojai liktų namuose ir pašalinamos nebūtinos kelionės.

  Navajo tautos gyventojai dabar taip pat gali užsiregistruoti, kad gautų pavojaus signalus, kuriuos išduoda Navajo ekstremalių situacijų valdymo departamentas. Pirmadienį paskelbtas perspėjimas, raginantis visus Navajo gyventojus likti namuose, rašoma pranešime spaudai. Norėdami užsiregistruoti, kad gautumėte skubius įspėjimus, siųskite žinutę „Navajo Nation“ numeriu 888777 arba užsiregistruokite internetu www.nnalert.com .

  Respublikos žurnalistai Shondiin Silversmith ir Chelsea Curtis prisidėjo prie šio straipsnio.

  Susisiekite su žurnaliste Rachel Leingang el. paštu rachel.leingang@gannett.com arba telefonu 602-444-8157 arba susiraskite ją Twitter ir Facebook .

  Remti vietinę žurnalistiką. Prenumeruokite azcentral.com šiandien.

  TUCSON – Jungtinių Valstijų federaliniai pareigūnai įgyvendino keletą papildomų priemonių prie šalies sienų su Kanada ir Meksika, siekdami sustabdyti naujojo koronaviruso plitimą, nes tauta trečiadienį pranešė apie savo 11-ąją mirtį ir mažiausiai 129 teigiamus atvejus mažiausiai 14 kitų atvejų. teigia.

  Aukščiausi JAV muitinės ir sienų apsaugos agentūros, atsakingos už šalies sausumos, oro ir jūrų sienų apsaugą, vadovai patikino visuomenę, kad yra pasirengę. Jie išsamiai apibūdino kai kurias taikomas procedūras, kad potencialiai užsikrėtę keliautojai nepatektų į šalį, o prireikus netgi uždaryta JAV ir Meksikos siena.

  Laikinai einantis komisaro pareigas Markas Morganas ketvirtadienio rytą žurnalistams sakė, kad bendradarbiauja su JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centrais, kad stebėtų ir įvertintų pavojų sveikatai visoje sienoje, kad nustatytų geriausią būdą suvaldyti virusą, žinomą kaip COVID-19.

  Contents